TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü   Arasında Protokol İmzalandı

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile  Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan İl Milli Eğitim      Müdürümüz Levent YAZICI ‘ Mesleki eğitimin geliştirilmesi konusunda imzalanan protokolleri çok önemsiyoruz. Öğrencilerimizi daha iyi yetiştirmenin gayreti içerisindeyiz.  Okulda alınan eğitimin   yanında,  yerinde alınan eğitim başarıyı daha da artırarak    kaliteli işgücü yetişmesinde önemli bir katkı sunmaktadır’ dedi.

Okul Müdürü Bekir KORKAT, "Protokol kapsamında gıda teknolojisi alanı üzerine kurumlar arasında uzman personel desteği sağlanması, ortak projeler geliştirme, son sınıf öğrencilerine staj yaptırılması gibi çalışmalar yapılacaktır. Okulumuz öğrencileri güvenli gıda, işletmelerde hijyen, gıda analizleri gibi birçok konuda Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü´nden destek alabilecektir. Okulumuza ait laboratuvar ve salonların Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü´nün faaliyetlerinde kullanılması da  mümkün olacaktır"dedi.

 

09-11-2017

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.