TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zübeyde Hanım MTAL'de Z Kütüphane ve Tasarım Beceri Atölyesi açılışı yapıldı.

Zübeyde Hanım MTAL'de Z Kütüphane ve Tasarım Beceri Atölyesi açılışı yapıldı.

Valimiz Dr. Ozan Balcı, Tokat Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Z-Kütüphanesi ile Tasarım Beceri Atölyesi açılışına katıldı.

 

Açılışa Valimiz Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekili Özlem Zengin, Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Turhan, İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Küçükali ,il protokolü, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 

Valimiz Dr. Ozan Balcı, "Türkiye her alanda ilerlerken, gelişirken ve 2023 hedefine hazırlanırken geleceğimiz olan çocuklarımıza destek vermemiz lazım. Z-Kütüphanesi olmayan ilkokul kalmayacak." dedi.

 

Z-Kütüphanesi ve Tasarım Beceri Atölyelerinde incelemelerinde Valimiz Dr. Ozan Balcı, çocukların akademik başarılarının yanında bilimsel, sanatsal ve sportif alandaki başarılarını önemsediğini belirtti.

 

Robotik kodlama atölyesi, baskı atölyesi, evde yaşam atölyesi, tesisat atölyesinde öğrencilerin el emekleri becerileri ile geliştirdikleri ürünleri ile ilgili bilgiler alan Valimiz Dr. Ozan Balcı ve Milletvekili Özlem Zengin, öğrencilerle bir süre sohbet ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Valimiz Dr. Ozan Balcı, öğretmenlere öğrencileri yüreklendirip, verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

30-09-201930-09-201930-09-2019

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.