TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

14. ULUSLARARASI MEB ROBOT YARIŞMASI ERTELENDİ

Dünyayı derinden etkileyen ve ülkemizde de görülen Korona Virüs (COVİD-19)'ün yayılımını önlemek adına sorumluluk duygusu ile hareket etmek kaçınılmaz olmuştur. Bu nedenden 14. Uluslararası MEB Robot Yarışması aynı şartlarda ileri bir tarihe ertelenmiştir. 
14. ULUSLARARASI MEB ROBOT YARIŞMASI ERTELENDİ

 

Bakanlığımızın 13 yıldır aralıksız bir şekilde düzenlediği, birbirinden güzel yarışmaların yaşandığı, mücadele ve azmin teknoloji ile buluştuğu Uluslararası MEB Robot Yarışmasının 14 üncüsünün Şanlıurfa ilinde yapılması planlanmıştı. Ancak dünyayı derinden etkileyen ve ülkemizde de görülen Korona Virüs (COVİD-19)'ün yayılımını önlemek adına sorumluluk duygusu ile hareket etmek kaçınılmaz olmuştur. Her yıl yeteneklerini sergilemek ve ülkemizin teknoloji atılımına omuz vermek isteyen yarışma ekipleri ve gençlerimizin sağlığı bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenden 14. Uluslararası MEB Robot Yarışması aynı şartlarda ileri bir tarihe ertelenmiştir. 

Başvurular 20 Mart 2020 tarihine kadar devam edecektir. 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.