TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Afet Bilinci Eğitimi-Deprem Tahliye ve Yangın Tatbikatı Düzenlendi
![Afet Bilinci Eğitimi-Deprem Tahliye ve Yangın Tatbikatı Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2014_12/k_18163834_manet.jpg)
18 Aralık 2014 Perşembe günü Saat 13:30’da Müdürlüğümüz Aralık ayı Eylem Planı kapsamında Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi pansiyonunda kalan öğrencilerimize yönelik olarak İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü görevli personeli tarafından Afet Bilinci Eğitimi ile Tahliye ve Yangın Tatbikatı Uygulaması Eğitimi verildi.