TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aşçı Çırağı Yardımcısı Kursu Belge Töreni
![Aşçı Çırağı Yardımcısı Kursu Belge Töreni](/meb_iys_dosyalar/2018_04/27164819_2.jpg)
Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğünce düzenlenen Aşçı Çırağı Yardımcısı kursunu başarı ile bitiren kursiyerler belgelerini düzenlenen törenle aldılar.
Tokat Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen törenle 296 saatlik eğitimi başarıyla tamamlayan 24 kursiyer belgelerini aldılar. Törene İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, kursiyerler ve davetliler katıldı.