TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bir Damla da Bizim Kanımız Olsun
![Bir Damla da Bizim Kanımız Olsun](/meb_iys_dosyalar/2020_05/11233513_WhatsApp_Image_2020-05-11_at_21.59.16.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü, Kızılay ve ÖNDER öncülüğünde #iyilikkanımızdavar kampanyasında Tokat Milli Eğitim Müdürlüğü olarak "Bir Damla da Bizim Kanımız Olsun" diyoruz.
Kızılay Tokat Kan Bağışı Merkezinde kan veren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat KÜÇÜKALİ: Tokat eğitim camiası olarak hafta boyunca sürecek kampanyada hedefimiz 500 ünite kan. Kampanyaya destek veren değerli meslektaşlarıma teşekkür ediyorum.