TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Darun Nusret Şehri Tokat" Projesi Katılım Belgesi Dağıtım Töreni GerçekleştirildiValiliğimiz himayelerinde Müdürlüğümüzce yürütülen " Artık Vatanım Türkiye, Evim Tokat" projesi öncelikleriyle örtüşen ve KADEM Tokat Şubesi fikirbabalığı ve işbirliği ile gerçekleştirilen 4 haftalık "Darun Nusret Şehri Tokat" projesi  katılım belgesi dağıtım töreni gerçekleştirildi.

4 hafta süresince 6 Tokatlı ve 6 göçmen annemiz çocuklarıyla birlikte projemize katılım sağladı.

Projemizle, anne ve ögrencilerimizin birbirlerine karşı olan tutum ve sempatilerinin geliştirilmesi hedefinin ölçümü için yapılan ön testin ardından katılımcıların beraber katılım gösterdikleri bir dizi faaliyet sonrasında bir son testle hedefimize ulaşıldığı kanıtlandı.

Katılım belgesi dağıtım törenine; Tokat Milletvekili Sn. Mustafa ARSLAN, İl Genel Meclisi Başkanı Sn. Erol DUYUM, Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Selahattin KELEMCİ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murat KÜÇÜKALİ, KADEM İl Başkanı Sn. Müjgan ARSLAN ve KADEM gönüllüleri, Gaziosmanpaşa Ortaokulu öğretmen, öğrenci ve velileri, projeye  ev sahipliği yapan Zübeyde Hanım MTAL iderecileri, proje içeriğini geliştiren RAM personelleri, Halk Eğitim Merkezi ve Olgunlaşma Enstitüsü idareci ve usta öğreticileri katıldı.

 

29-12-202129-12-202129-12-2021

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.