TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DUYURU
İl merkezinde de hissedilen Sulusaray merkezli deprem nedeniyle il merkezi ve tüm ilçelerimizde tüm kademelerde okullarımız 1 gün tatil edildi. Tokat il genelinde eğitim ve öğretime bir (1) gün ara verildi. Evlerinde kalmak istemeyen vatandaşlarımız için gerekli hazırlıklar yapıldı. Yurtlarda, spor salonları ve misafirhanelerimizde vatandaşlarımız misafir edilecek.![DUYURU](/www/images/mansetresim.png)