TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Kurumu Müdürlüğüne İlk Defa ve Yeniden Ek Görevlendirme Duyurusu

Eğitim Kurumu Müdürlüğüne İlk Defa ve Yeniden Ek Görevlendirme Duyurusu

                                                                             DUYURU

 

Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Görevlendirilmelerine İlişkin Yönetmelik hükümleri doğrultusunda; Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Görevlendirilmelerine İlişkin Kılavuzun Diğer Hususlar başlıklı 14.maddesinde “Kılavuz eki takvime göre yönetici görevlendirme süreci tamamlandıktan sonra yönetici ihtiyacı karşılanamayan eğitim kurumları, il millî eğitim Müdürlüklerince tutanak altına alınarak boş kalan yöneticilikler internet sitesinde 15 gün süreyle duyurulacaktır. Duyuruda; başvuru süresi, başvurunun nerelere ve nasıl yapılacağı belirtilecektir. Yönetici ihtiyacı karşılanamayan eğitim kurumlarına yapılacak görevlendirmeler, başvuru süresinin bitimini takip eden ilk iş gününden başlayarak Yönetmeliğin ilgili maddeleri çerçevesinde yapılacaktır.” denilmektedir.

Bu bağlamda 2015 yılı sözlü sınav sonuçlarına göre 70 ve üzeri puan alan ve ilk defa ve yeniden yönetici görevlendirmeleri kapsamında görevlendirilmesi yapılamayan adaylardan, ilk defa ve yeniden yönetici görevlendirme işlemleri sonrasında müdürlüğü münhal kalan eğitim kurumlarına puan üstünlüğüne göre yönetici görevlendirmesi yapılacaktır.

Başvuru yapabilecek adaylara ait isim listesi, münhal kurum listesi, başvuru formu ve görevlendirme takvimi ektedir.

Başvuruda bulunmak isteyen ekli listede adı soyadı yazılı adaylar müracaat formunu takvimde belirtilen sürede kadrolarının bulunduğu okul ve ilçe milli eğitim müdürlüğüne onaylatarak elden Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları (Atama) Şubesine teslim edeceklerdir.

Bilginizi ve ilgililere tebliğini rica ederim. 

                        Menderes KAYA

                            Müdür a.

                          Şube Müdürü

 

 

Ek için tıklayınız.

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.