TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitimde Farklı Yaklaşımlar (Montessori Eğitimi) Kursu Açılışı Düzenlendi
![Eğitimde Farklı Yaklaşımlar (Montessori Eğitimi) Kursu Açılışı Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2015_01/k_19172143_manet.jpg)
İlimiz merkezinde görevli okul öncesi öğretmenlerimize yönelik Eğitimde Farklı Yaklaşımlar (Montessori Eğitimi) Kursu, 19 Ocak 2015 pazartesi günü saat 13:00 da 75. Yıl Zübeyde Hanım Anaokulunda açılış programı İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI Şube Müdürleri Murat AĞAR ve Menderes KAYA nın katılımları ile gerçekleşti.