TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde Yenilikçilik Ödülleri Başvuru Süresi Uzatıldı

Eğitimde Yenilikçilik Ödülleri Başvuru Süresi Uzatıldı

Eğitimde Yenilikçilik Ödülleri Başvuruları 10 Mayıs 2016 günü saat 23.59´a kadar uzatılmıştır.

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri ile, 2023 Türkiye vizyonunun gerektirdiği hedeflere ulaşılması; yönetici, öğretmen ve öğrencileri yenilikçi uygulamaları hayata geçirmelerini teşvik ederek eğitim ortamlarının kalitesinin artırılması amaçlanıyor. Bu doğrultuda yapılacak yenilikçilik ödülleri faaliyetleri; Öğretim Yöntem ve Teknikleri, Bilimsel ve Teknolojik Faaliyetler, Kurumsal Kapasitenin Geliştirilmesi, Eğitim Öğretime Erişim ve Yönlendirme, Olumlu Tutum ve Davranışların Geliştirilmesi kategorilerinde gerçekleştirilecek. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’ne,  Millî Eğitim Bakanlığına bağlı her kurum, öğretmen, yönetici ile lise ve üstü kademelerde öğrenim gören öğrenciler  başvuru yapabilecek. 

2014-2015 ve 2015-2016  eğitim ve öğretim yıllarında belirtilen kategorilerde gerçekleştirilen çalışmalar  değerlendirilecek. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri başvuruları; bireysel veya kurumsal olarak http://eoyo.meb.gov.tr/Login.aspx adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacak. 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.