TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
EKİM - KASIM AYI YÖGEP (YÖNETİCİ GELİŞTİRME PROGRAMI) TOPLANTISI YAPILDI
![EKİM - KASIM AYI YÖGEP (YÖNETİCİ GELİŞTİRME PROGRAMI) TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2021_11/30163249_ee89455c-60ae-43ff-8727-9704636464e7.jpg)
Ekim - Kasım ayı YÖGEP (Yönetici Geliştirme Programı) toplantısı Uluslararası Tokat Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapıldı. GOP Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Kubatalı TOPCHUBAEV'in davet edildiği toplantıya Tokat Merkez, Pazar, Sulusaray, Yeşilyurt ve Artova ilçesi İmam Hatip Okul müdürleri katılmıştır. "İmam Hatip Okullarının Geçmişi, Bugünü ve Yarını"nın konuşulduğu toplantı soruların Dr. Kubatalı TOPCHUBAEV tarafından cevaplandırılmasıyla sona erdi.