TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EMEKLİ ÖĞRETMENLERİMİZE HİZMET ŞEREF BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı kapsamında 1 Kasım 2020 ile 1 Kasım 2021 tarihleri arasında ilimiz merkez ilçede görev yapmakta iken emekliye ayrılan öğretmenlere Hizmet Şeref Belgesi takdim edildi.
EMEKLİ ÖĞRETMENLERİMİZE HİZMET ŞEREF BELGELERİ TAKDİM EDİLDİ

Emekli öğretmenlerimize Hizmet Şeref Belgeleri, Müdürümüz Sn. Murat Küçükali, Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimiz tarafından takdim edildi.

Programda emekli öğretmenlerimize hitap eden Müdürümüz Sn. Murat Küçükali; "Ömrünü insanlığa ve memlekete hizmete adamış, ülkemizin yüz akı değerli öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. Bizim inancımızda insana hizmet önemli bir ibadettir. Sizler ömrünüzü ibadet aşkıyla bu hizmeti yapmakla geçirdiniz. Allah hepinizden razı olsun. Şehrimize, ülkemize sunmuş olduğunuz değerli hizmetlerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Öğretmenlik mesleği hiçbir zaman bitmez, ömür boyu sürer. Öğretmenler bu memleketin en güvenilir en emin insanlarıdır. Çünkü en değerli varlıklarımızı, çocuklarımızı hiç tereddüt etmeden yıllarca sizlere emanet ediyoruz. Bu herkese nasip olmayan bir meslektir. Böylesi şerefli bir mesleğin mensubu olmaktan da gurur duyuyorum. Sizler için aslında çok güzel projeler planladık ama salgından dolayı bu projeleri hayata geçirme fırsatımız olmadı. Yıllarca bu memlekete hizmet ettiniz bizler de sizlere hizmet etmek için Emeğe Değer adlı bir proje hazırladık. Ama henüz hayata geçiremedik. İnşallah bundan sonraki süreçte bu güzel projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Bundan sonraki hayatınızı sağlıklı, huzurlu bir şekilde sevdiklerinizde birlikte geçirmenizi diliyorum. Biz her zaman sizinle birlikteyiz. Kapımız açık. Sizlere hizmet etmekten gurur duyacağımızı da belirtmek istiyorum. Ömrünü mesleğine adamış tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum" dedi.

24-11-202124-11-202124-11-202124-11-2021

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.