TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GOP Üniversitesi BÖTE Günleri Etkinlikleri

GOP Üniversitesi BÖTE Günleri Etkinlikleri

29 Nisan 2015 Çarşamba günü saat 10:00 da Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi´nde düzenlenen panelde, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’müzde görevli Fatih Projesi Eğitmenleri İbrahim ÖZKAL, İsa DEMİR ve Atatürk Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Öğretmeni (Fatih Projesi Eğitmeni) Sezgin TETİK,  “Eğitimde Fatih Projesi ve Eğitimde Teknoloji Kullanımında Bilişim Teknoloji Öğretmenlerinin Rolü” konusunda sunum yapmıştır.

            Panelde ilimiz Fatih Projesi Eğitmenlerinden İsa DEMİR Eğitimde Fatih Projesi ve Bileşenleri, Proje kapsamında yapılan çalışmalar, İbrahim ÖZKAL Eğitimde Fatih Projesinde Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerinin Rolleri ve Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerinden beklentiler, Sezgin TETİK ise Okullarımızda Bilişim Teknolojileri Dersi ve Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerinin mevcut durumu ile Bilişim Teknolojiler Rehber Öğretmenliği konuları hakkında sunum yaptılar. BÖTE Bölümü öğrencilerinin panel konuları ile ilgili sorularını cevaplandırdılar. Panelistlerin katılım belgelerinin takdimini müteakiben BÖTE Bölümü öğrencilerinin hazırladıkları Proje Sergisinin  açılışı yapılarak sergi gezildi ve yapılan projeler hakkında bilgi alındı. 

            Sergiden sonra BÖTE Bölümü öğrencilerinin hazırladıkları Tokat´ta Zanaatkarlık konulu belgesel izlenerek BÖTE Günleri Etkinliğinin 1. günü tamamlandı.

BÖTE Günleri Etkinliği 2.gününde 30 Nisan 2015 Perşembe günü saat 10:00’da, Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Mukaddes Erdem tarafından verilecek olan “Dijital Dünya, Öğrenme Kuramları ve Öğretmen” konulu ve saat 14:00’da Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Yrd.Doç.Dr. Yusuf Levent Şahin tarafından “Sosyal Ağ Uygulamaları Geliştirme” konulu konferans verilecektir. 

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.