TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Halk Eğitimi Merkezi Öğretmen ve Usta Öğretici Oryantasyon Kursu Başladı
![Halk Eğitimi Merkezi Öğretmen ve Usta Öğretici Oryantasyon Kursu Başladı](/meb_iys_dosyalar/2017_09/25132446_1.jpg)
Halk Eğitim Merkezi Öğretmen ve Usta Öğretici oryantasyon kursu Halk Eğitim Merkezi ve Cumhuriyet İlkokulu Konferans Salonlarında İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Şinasi PERÇİN’in katılımıyla başladı.
25 - 28 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenen ve eğitim görevlisi olarak İsmail UYAR ve İsmail ÇİNPOLAT’ın katıldığı eğitime, Halk Eğitim Merkezlerinde görev yapan öğretmenler, kadrolu usta öğreticiler ve ücretli usta öğreticileri katılacaklar.