TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gop Lisesi'nde 2019-2020 Sezonu Spor Tokat Planlama Ve Yönetim Bilgi Sistemi Eğitimi Toplantısı Yapıldı

Gop Lisesi'nde 2019-2020 Sezonu Spor Tokat Planlama Ve Yönetim Bilgi Sistemi Eğitimi Toplantısı Yapıldı

Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Küçükali, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, Gençlik Spor Şube Müdürleri, İlçe Gençlik Spor Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Halk Eğitim Müdürleri, Spor Tokat İl ve İlçe koordinatörleri , antrenörler ve beden eğitimi öğretmenleri katılımıyla GOP Lisesinde "2019-2020 Sezonu Spor Tokat Planlama ve Yönetim Bilgi Sistemi Eğitimi" toplantısı yapıldı.

Toplantıda Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Küçükali ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar bir konuşma yaptı.

Valimiz Sayın Dr. Ozan Balcı, geçen yıl başlayan Spor Tokat ile çok güzel çalışmalar yapıldığını belirterek, "Bu sene başarıyı arttırmamız lazım. Bayrağı daha ileriye taşımalıyız.  Bizim temel gayemiz aşağılık kompleksine sahip olmayan, milli ve yerli değerlerine sahip, dünyayı algılayan, ailesiyle barışık gençler yetiştirmek. İkinci hedefimiz çocuklarımızı akademik anlamda başarılı kılmak. Üçüncü hedefimiz çocuklarımıza hayal kurdurabilmek." diye konuştu.

Milli Eğitim Müdürümüz Murat Küçükali sporun akademik başarıya büyük katkı sağladığının altını çizerek,"Bazı velilerimiz bunun aksini düşünüyor.Çocuklarımızın akademik başarılarını arttırabilmemiz için mutlaka sporla uğraşmaları gerektiğini velilerimize anlatmalıyız." dedi.

Sporun öğrencilerimizi her açıdan geliştiren bir şey olduğunu ifade eden Sayın Küçükali, "Dün akşam amatör sporcuların ödüllerini veriyorduk. Orda şampiyon bir öğrencimizin öğretmeni bana, spor sayesinde öğrencisinin akademik ve sosyal olarak geliştiğini söyledi."diye konuştu.

15-10-201915-10-201915-10-201915-10-2019

Yeşilırmak Mah. Mehmet Şahin Bulvarı No 38 TOKAT - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.