TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI´nın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Levent YAZICI´nın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Hepimizin mensubu olmakla gurur duyduğumuz eğitim ordusunun, üzerine düşen görevleri layıkıyla yerine getirmek için özveri ile emek verdiğini büyük bir gururla görüyorum. Nesillerimizin inşasında gecesini gündüzüne katan değerli öğretmenlerimizin şüphesiz ki en büyük hayalleri verdikleri emeğin karşılık bulması, yetiştirdikleri öğrencilerin başarılı, ilkeli, ahlaklı birer birey olarak ülkemizin aydınlık geleceğine katkıda bulunduklarını görmektir.

Anne - babadan sonra insan üzerinde en büyük hak sahibi olan öğretmenlerimizin her türlü saygıyı hak ettikleri bir gerçektir. Bu anlamlı günde ebediyete intikal eden bütün öğretmenlerimize Allah´tan rahmet diliyorum. Emekliye ayrılan “emektar” öğretmenlerimizin ve görevi başında mücadeleye devam eden saygıdeğer öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyor, daha nice öğretmenler gününe sağlık, mutluluk ve başarıyla hep birlikte kavuşmayı diliyorum.

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.