TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET ÖZDEMİR'İN 2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YIL SONU MESAJI

2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılını eğitim ailemizle birlikte başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Geleceğimizi inşa etme yolunda öğretmenlerimizle, velilerimizle ve tüm eğitim kurumlarımızla çalışarak bir eğitim öğretim yılını daha geride bırakmanın gururunu yaşıyoruz.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET ÖZDEMİR'İN 2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YIL SONU MESAJI

Fedakar öğretmenlerimiz büyük bir özveriyle her bir öğrencimizin hayatlarına dokundular. Akıttıkları her bir damla alın teri için öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

Asrın felaketi olarak tarihteki yerini alan deprem afeti sonrasında eğitim ailemiz depremden etkilenen illere destek olmak için her türlü imkânını seferber etti. Deprem bölgesinde eğitim, gönüllü öğretmenlerimiz sayesinde durmaksızın devam etti. Öğrencilerimiz çadır sınıflarda derslerine girdi, sınavlarına hazırlandı.

Yetişkin depremzedelere hayat boyu öğrenme kurumlarımız ile destek olduk. Kısacası birlik olduk ve bu felaketi eğitim ailemizle birlikte aşmaya çalıştık. Deprem bölgesine eğitim köprüsü kurduk.

Deprem bölgelerinde gönüllü olarak görev alan öğretmenlerimize ve usta öğreticilerimize de yürekten teşekkür ediyorum.

Değerli velilerimiz de bizlere destek olarak çocuklarımızı yetiştirmek için büyük gayret gösterdiler. Her zaman eğitim ailemizin yanında olan velilerimize de iyi ki varsınız diyorum.

Sevgili öğrencilerimiz zor bir yılı daha geride bıraktılar. Her öğrencimiz başarılıdır. Karne notları ne olursa olsun başarısız sayılamazlar. Öğrencilerimiz karne heyecanı yaşadıktan sonra uzun bir tatile başlayacaklar ve bu tatili kitap okuyarak, sanatla ve sporla iç içe olarak geçirecekler.

En büyük sorumluluğumuz olan eğitim sorumluluğunun bilincinde olarak 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılını tamamlayan öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize iyi tatiller diliyorum.

Tatilimiz eğlenceli ve verimli olsun.

Yeşilırmak Mah. Mehmet Şahin Bulvarı No 38 TOKAT - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.