TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET ÖZDEMİR'İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Şanlı Türk Milletinin en önemli kader noktalarından biri olan 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nin 101. yıl dönümünü kutlamanın onur ve gururunu yaşıyoruz.  
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET ÖZDEMİR'İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Milletimizin inanç ve kararlılığı sahip olduğumuz en güzel mirastır. Bizler bu mirasa vatanına ve milletine bağlı, inançlı nesiller yetiştirerek sahip çıkma sorumluluğunu yerine getirmek için ecdadımızdan aldığımız manevi güçle durmaksızın çalışıyoruz.

Bizlere emanet edilen, geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızı milli bilinçle geleceğe hazırlayarak ülkemizi aydınlık yarınlara taşımak tek hedefimizdir.

Büyük Türk Milleti, vatanın bölünmeyeceğini 30 Ağustos Zaferi ile tüm dünyaya haykırmıştır. Bizler bu zaferin neferleri ve eğitim ordularıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, başta Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyoruz. Ruhları şad olsun. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Yeşilırmak Mah. Mehmet Şahin Bulvarı No 38 TOKAT - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.