TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HÜSEYİN KIR'IN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SONU MESAJI

Değerli Öğrencilerimiz, Saygıdeğer Veliler ve Kıymetli Meslektaşlarım, Bir eğitim-öğretim yılını daha başarıyla tamamlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu süreçte öğrencilerimizin bilgi, beceri ve değerlerle donatılması yolunda büyük bir özveri ve gayret gösterdik. Yeni maarif modelimiz ile milli ve manevi değerlerimizi merkezine alan, beceri temelli eğitimi önceleyen bir yaklaşım benimsedik. Bu sayede öğrencilerimizin hem akademik hem de kişisel gelişimlerini destekledik.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN HÜSEYİN KIR'IN 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SONU MESAJI

Bu eğitim-öğretim yılında, öğrencilerimizin sadece derslerde başarılı olmaları için değil, aynı zamanda topluma faydalı, ahlaki değerleri benimsemiş bireyler olarak yetişmeleri için çaba sarf ettik. Eğitimde bilgi kadar önemli olan başka bir unsurun da beceriler olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, öğrencilerimizin eleştirel düşünme, problem çözme, iletişim ve iş birliği gibi 21. yüzyıl becerilerini kazanmaları için çeşitli projeler, etkinlikler ve uygulamalar gerçekleştirdik. Geçmişten aldığımız ilhamla geleceği inşa ederken, vatan sevgisi, saygı, hoşgörü, adalet gibi evrensel değerleri de öğrencilerimize kazandırmayı hedefledik.

Başarılarımızın ardında, değerli velilerimizin ve fedakâr öğretmenlerimizin katkıları büyüktür . Öğrencilerimize sağladığınız destek ve rehberlik için sizlere teşekkür ediyoruz. Hep birlikte daha nice başarılarla dolu yıllara imza atacağımıza olan inancımız tamdır.

Sevgili öğrencilerimiz, bir yıl boyunca gösterdiğiniz gayret ve çabanız için sizleri tebrik ediyoruz. Tatil döneminde dinlenmeyi, sevdiklerinizle vakit geçirmeyi ve yeni bilgiler öğrenmeyi ihmal etmeyin. Türkiye Yüzyılını sizlerle inşa edeceğiz.

Yeni eğitim-öğretim yılına taze bir enerji ve büyük umutlarla başlayacağımızı belirterek, hepinize iyi tatiller diliyorum.

Yeşilırmak Mah. Mehmet Şahin Bulvarı No38 TOKAT - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.