TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İyi Dersler Şoför Amca Projesi Kapsamında Taşımalı Servis Şoförlerine Eğitim Düzenlendi
![İyi Dersler Şoför Amca Projesi Kapsamında Taşımalı Servis Şoförlerine Eğitim Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2017_12/13163124_manYet.jpg)
2017-2018 eğitim öğretim yılı taşımalı eğitim kapsamında, Merkez ilçeye bağlı taşıma merkezi okullara öğrenci taşımacılığı yapan araç şoförlerine 12-13 aralık 2017 tarihlerinde Rehberlik ve araştırma Merkezi Konferans salonunda ‘İyi Dersler Şoför Amca’ projesi kapsamında eğitim verilmiştir.
Eğitime İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Fikri DEMİR, ve ilgili kurum temsilcileri katıldılar.