TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mayıs 2019 Öğretmenlerin İl İçi İsteğe Bağlı Yer Değiştirmelerine Esas Tokat İl Geneli Öğretmen İhtiyaç Listesi

Mayıs 2019 Öğretmenlerin İl İçi İsteğe Bağlı Yer Değiştirmelerine Esas Tokat İl Geneli Öğretmen İhtiyaç Listesi

İl geneli öğretmen ihtiyaç listesi için lütfen tıklayınız.

Not: Duyuru ve başvuru süresi içerisinde Bakanlığımız tarafından yapılacak açıklamalar ile Müdürlüğümüzce yapılacak ek duyurular http://tokat.meb.gov.tr adresinde yayınlanacak olup taslak listede herhangi bir hata, eksiklik veya fazlalık olması halinde yeni duruma göre güncelleme yapılacaktır.  

Açıklama

1-Halen özel program ve proje uygulayan eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenler ile bilim ve sanat merkezlerinde görev yapan öğretmenler, 30 Eylül 2019 tarihinde 3 yıllık çalışma süresini tamamlamaları ve istemeleri halinde kapsam dışındaki diğer eğitim kurumlarını tercih edebileceklerdir ancak diğer okullarda görev yapan öğretmenlerimiz özel program ve proje uygulayan eğitim kurumları ile bilim ve sanat merkezlerini tercih edemeyeceklerdir. 

2-Kadroları İl Milli Eğitim Müdürlüğü emrinde olup okullara geçici olarak görevlendirilen öğretmenlerimizde il içinde tercih yapmaları gerekmektedir. 

3-Mevcut norm kadro fazlası olan öğretmenlerimiz ile eğitim öğretim yılı sonunda kapatılacak olan okullarımızdaki (Bakanlık kapatma onayı alınmış) öğretmenlerimiz tercih yapabileceklerdir.

 

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.