TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mesleki Etik Davranış Konulu Eğitim Düzenlendi
![Mesleki Etik Davranış Konulu Eğitim Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2014_12/k_25085818_manet.jpg)
24 Aralık 2014 Çarşamba günü saat 16.00 da Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi konferans salonunda İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mahalli Hizmetiçi kapsamında, Maarif Müfettişleri Başkanı Halis NURAL tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz personeline “Mesleki Etik ” konulu konferans verilmiştir. Bakanlığımız emri doğrultusunda bu çalışma her yıl tekrarlanacaktır