TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz Projesi Farklı Etkinliklerle Devam Ediyor
![Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz Projesi Farklı Etkinliklerle Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_17165714_1.jpg)
Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz projesi kapsamında Tokat Gençlik Merkezi Müdürlüğü Has Oda´da Tokat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Edebiyat Öğretmeni Ümit KOCABAY ve Ar- Ge birim çalışanları ile birlikte M. Ertuğrul FINDIK’ın “Gavurca Türkçe Sözlük” adli kitabının değerlendirmesini yaptılar.