TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Özel Eğitim Farkındalık Semineri Belge Töreni Düzenlendi
![Özel Eğitim Farkındalık Semineri Belge Töreni Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2018_12/21142121_manYet.jpg)
19 Aralık Çarşamba günü, Mehmet Akif Ersoy Görme Engelliler Okulu konferans salonunda Müdürlüğümüzce özel eğitim taşıması yapan şoförlere ve araçlarda görevli rehber personele yönelik “Özel Eğitim Farkındalık “ semineri belge töreni düzenlendi.
Yapılan törene Müdürlüğümüz Şube Müdürü Mehmet Ali ADSAN, okul yöneticileri ,özel eğitim taşıması yapan şoförler ve araçlarda görevli rehber personel katıldı.