TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Özel Eller Cam Mozaik Sergisi Açıldı
![Özel Eller Cam Mozaik Sergisi Açıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_03/27134613_manYet.jpg)
27 Mart Çarşamba günü Tokat Özel Eğitim Uygulama Okulu tarafından Millet Kıraathanesi alanında Özel Eller Cam Mozaik Sergisi açıldı. Açılışa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa ERARSLAN, Tokat Özel eğitim Uygulama Okulu yönetici, öğretmen ve öğrencileri katıldı. Öğrencilerle birlikte serginin açılışını yapan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa ERARSLAN; emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür ettikten sonra sergi alanı gezildi.