TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Özel Öğretim Okullarımız ile 2. Dönem Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
![Özel Öğretim Okullarımız ile 2. Dönem Değerlendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2019_02/07180516_DSC_9749.jpg)
07 Şubat Perşembe günü saat 15:30’da İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat KÜÇÜKALİ başkanlığında Özel Öğretim Okulları müdürleri ile 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem hazırlık ve değerlendirme toplantısı yapıldı.
Toplantıda, 2023 Eğitim Vizyonu ve özel okulların 2023 Eğitim Vizyonuna katkısı görüşüldü.