TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Semerci İlkokulu ve Ortaokulu Ziyareti
![Semerci İlkokulu ve Ortaokulu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_22082924_manet.jpg)
Umutlar Çiçek Açsın projesi kapsamında 20 Mayıs 2015 Çarşamba günü Karşıyaka Ortaokulu ve İbn-i Kemal İlkokulu öğrencileri, öğretmenleri ve şube müdürümüz Fahri NAYMAN Semerci İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerini ziyaret etti. Semerci Köyü’ndeki arkadaşlarına iade-i ziyarette bulunan öğrenciler derslere girdiler, köyü gezdiler ve köy yaşamı hakkında fikir edindiler. Sonrasında öğrencilere köylüler tarafından gözleme ve ayran ikram edildi.