TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tek Yürek Projesi Kapsamında Serbest Kürsü Etkinliği Düzenlendi
![Tek Yürek Projesi Kapsamında Serbest Kürsü Etkinliği Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_16152138_1.jpg)
Müdürlüğümüzce yürütülen “Tek Yürek” projesi kapsamında İMKB Sosyal Bilimler Lisesinde serbest kürsü etkinliği düzenlendi. “Milli ve Manevi Değerlere Karşı Saygı” temalı düzenlenen serbest kürsü etkinliğine okul idarecileri, proje koordinatörlerinden Mehmet Akif EROĞLU, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.