TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tokat Dijital Pano (TODİPAN) (Güncelleme)

Tokat Dijital Pano Müdürlüğümüzün kullandığı Tokat Dijital Pano programında güncelleme yapılmıştır.  
Tokat Dijital Pano (TODİPAN) (Güncelleme)

Tokat Dijital Pano Projesi

Müdürlüğümüzün kullandığı Tokat Dijital Pano programında güncelleme yapılmıştır.  

Okullarımızda bulunan öğrenci ve velilere doğrudan ulaşabilmesi durumunda çok daha hızlı bir Teknolojinin sunduğu imkanlardan en üst düzeyde faydalanması, İlimizdeki öğretmen ve öğrencileri ilgilendiren önemli duyurularının etkin bir şekilde bürokrasi olmadan anında online duyurulmasını sağlamak; öğrencilerin istek ve sorularına mevzuat çerçevesinde açıklık getirerek hızlı bir şekilde yardımcı olmak. Böylelikle önemli konularda öğrenci, öğretmen ve idarenin iletişimini dinamik kılmak, bürokrasiyi azaltmak ve yıllık afiş, broşür maliyetini en aza indirmek temel amaçlarımızdandır.   Bu kapsamda okullarımızla teknolojik bağı güçlendirmek için geliştirilen projemizin iki tür kurulumu vardır.  

1. Okul Personeli, Etkileşimli Tahta ve Velilerimiz için:  

TODİPAN uygulamasını indirmek için tıklayınız


(Veli&Okul Personeli&Etkileşimli Tahta Kurulum Dosyası). Okullarımız  programı kurduktan sonra  https://tokat.meb.gov.tr/pano adresinden giriş yaparak okullarındaki etkileşimli tahtalarda yayınlanmak üzere duyuru ekleyebilir.Duyuru sayısı sınırsız olup sırayla üçerli gruplar halinde yayınlanacaktır.  

 

2. İlimizdeki internet kafeler için:  

İnternet Kafeler için TODİPAN uygulamasını indirmek için tıklayınız.

İnternet kafeler müdürlüğümüz tarafından yapılan duyuruları görebileceklerdir.

Hükümet Konağı Kat 3 Merkez/Tokat - (0356) 214 10 17

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.