TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tokatta Öğretmen Olmak Bir Başka Güzel
![Tokatta Öğretmen Olmak Bir Başka Güzel](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_26145524_img_8198.jpg)
Müdürlüğümüzce yürütülen “Tokat’ta Öğretmen Olmak” projesi kapsamında “Kar” temalı etkinlik düzenlendi. Etkinlik kapsamında Müdürlüğümüz personelleri ve öğretmenlerimiz Başçiftlik İlçemizde bulunan kayak merkezinin sezon açılışına katıldı. Gün boyu kayak yapan, kızakla kayan, kar topu oynayan öğretmenlerimiz gönüllerince eğlendiler.