TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tokatta Problem Çözen Nesiller İçin Proje Danışmanlığı Projesi İçin İmzalar Atıldı
![Tokatta Problem Çözen Nesiller İçin Proje Danışmanlığı Projesi İçin İmzalar Atıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_01/27141120_4a86a955-fbff-4799-b43d-cb773d02eb91.jpg)
Tokat il Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Orta Karadeniz Kalkınma Ajansına sunduğumuz "Tokat´ta Problem Çözen Nesiller için Proje Danışmanlığı" projemiz kabul edilmiş olup imzaları atıldı. Projemiz ile Tokat’taki öğretmenlerize TÜBİTAK projeleri ile ilgili 1 hafta proje yazma eğitimleri düzenlenecektir.