TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TUBİTAK Proje Koordinatörlerine Yönelik Proje Yazma Teknikleri Eğitimi Düzenlendi
![TUBİTAK Proje Koordinatörlerine Yönelik Proje Yazma Teknikleri Eğitimi Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2014_12/k_12165625_manet.jpg)
Proje yazma Teknikleri Eğitimi, Strateji Geliştirme Birimi Şube Müdürü Murat AĞAR koordinatörlüğün’de, TÜBİTAK projeleri yarışmasında Türkiye 1.´si olan "Gelincik" projesi koordinatörü Memiş KOCATÜRK tarafından düzenlendi. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah TAŞTAN ,TÜBİTAK İlçe koordinatörleri ve liselerde görevli proje öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.