TOKAT İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÖGEP ARALIK AYI TOPLANTISI YAPILDI
YÖGEP (Yönetici Geliştirme Programı) Aralıık ayı toplantısı Uluslararası Tokat Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapıldı.![YÖGEP ARALIK AYI TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2021_12/23093411_1.jpg)
İmam Hatip Ortaokulları ve liseleri YÖGEP toplantısı yapıldı. Toplantıda imam hatip ortaokullarında öğrenim gören öğrencilerin mesleki gelişimlerini desteklemek; Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi ile Dini Ahlak ve Değerler alanında yer alan seçmeleri derslerin kazanımları görüşüldü.